CYCLONE GTX 700C

Це гравійний велосипед зі збалансованою геометрією, продуманими функціями та високоякісними деталями. CYCLONE GTX готовий до пригод, будь то поїздка асфальтом або підкорення серйозних гравійних маршрутів. Простий, стильний і здатний багато на що. Конструкція рами та вилки розроблені спеціально для дискових гальм та мають внутрішнє прокладання тросів, тим самим надаючи елегантного вигляду. Ідеальне поєднання легкої алюмінієвої рами, безлічі точок кріплення і карбонової вилки, що гасить вібрації. Успішний вхід у світ гравійного велосипеда!
Зовсім новий GTX має легку алюмінієву раму з оновленою гравійною геометрією та повністю карбоновою вилкою. Збалансоване положення при їзді дає вам ідеальне поєднання комфорту, керованості та швидкості.

Група 1x10 від microSHIFT і високоякісні алюмінієві колеса, на гравійних покришках WTB Resolute, у поєднанні зі зручним сідлом Selle Italia роблять GTX ідеальним вибором для поїздок на далекі відстані або для комфортного пересування по звичних місцях.

Повністю карбонова вилка з конусним штоком та 12-міліметровою наскрізною віссю забезпечує легку, зручну та точну керованість передньої частини велосипеда. А внутрішнє проведення троса додає естетики в дизайні.

Ми оснастили CYCLONE GTX дисковими напівгідравлічними гальмами PRO A8000 - гарантією безпечного контрольованого гальмування навіть у поганих умовах та на пересіченій місцевості.

Наш новенький GTX має достатню кількість бонок для кріплення різних аксесуарів. Дозволяє встановити захисні крила, фляги або велосипедні сумки.

Стандарт THRU 12x142, який є «обов'язковим» для сучасних велосипедів. Наскрізна вісь забезпечує ще жорсткіший задній трикутник і гарантує покращену передачу та розподіл зусилля.

СПЕЦИФІКАЦІЯ

Фреймсет

Рама

Алюміній 6061, подвійне обварювання + полірування швів, подвійний батинг, оновлена геометрія, конусна рульова, внутрішня проводка всіх ліній, задня втулка під 12x142мм, нові дропаути 3DF

Вилка

Карбон, конусний шток, алюмінієва вставна вісь 12х100, внутрішня проводка гідролінії

Вілсет

Обода

DR30, безкамерний профіль, 32сп

Покришки

WTB Resolute 700C (42мм), можливо використовувати безкамерно

Втулки

DH906TR передня: 2 промпідшипника; задня: алюмінієва вісь, алюмінієвий барабан, 6 собачок, 4 промпідшипника

Трансмісія

Задній Перемикач

microSHIFT Advent X RD-M6205GM, 10 швидкостей

Манетки

microSHIFT SB-M100A, 1/10 швидкостей

Шатуни

Prowheel DMA, довжина шатуна 175мм, 40T

Каретка

PROWHEEL BSA

Ланцюг

KMC X10

Касета

Shimano Deore CS-M4100, 10 швидкостей, 11-46T

Компоненти

Гальма

PRO A8000 CNC, дискові гідравлічні, ротори PRO на алюмінієвому павуку 160/160мм

Педалі

VP-536

Сідло

Selle Royal

Винос

UNO, алюміній, ø31.8мм, довжина 70/90мм

Кермо

Алюміній, ø31.8мм, ширина 440/460мм

Підсідельний Штир

Алюміній, ø27.2мм, довжина 350мм