CYCLONE GSX 700C

Це гравійний велосипед зі збалансованою геометрією, продуманими функціями та високоякісними деталями. CYCLONE GSX готовий до пригод, будь то поїздка асфальтом або підкорення серйозних гравійних маршрутів. Простий, стильний і здатний багато на що. Конструкція рами та вилки розроблені спеціально для дискових гальм та мають внутрішнє прокладання тросів, тим самим надаючи елегантного вигляду. Ідеальне поєднання легкої алюмінієвої рами, безлічі точок кріплення і карбонової вилки, що гасить вібрації. Успішний вхід у світ гравійного велосипеда!

Зовсім новий GSX має легку алюмінієву раму з оновленою гравійною геометрією та повністю карбоновою вилкою. Збалансоване положення при їзді дає вам ідеальне поєднання комфорту, керованості та швидкості.


Група 2x10 від Shimano GRX і високоякісні алюмінієві колеса, на гравійних покришках WTB Resolute, у поєднанні зі зручним сідлом Selle Italia роблять GSX ідеальним вибором для поїздок на далекі відстані або для комфортного пересування по звичних місцях.

Повністю карбонова вилка з конусним штоком та 15х100 наскрізною віссю забезпечує легку, зручну та точну керованість передньої частини велосипеда. А внутрішнє проведення троса додає естетики в дизайні.


КОНТРОЛЮВАНА ГАЛЬМА

Ми оснастили CYCLONE GSX дисковими гідравлічними гальмами Shimano GRX BR-RX400 - гарантією безпечного контрольованого гальмування навіть у поганих умовах та на пересіченій місцевості.

Наш новенький GSX має достатню кількість бонок для кріплення різних аксесуарів. Дозволяє встановити захисні крила, фляги або велосипедні сумки.


БІЛЬШ КОНТРОЛЮ НА ТРАСАХ

Стандарт THRU 12x142, який є «обов'язковим» для сучасних велосипедів. Наскрізна вісь забезпечує ще жорсткіший задній трикутник і гарантує покращену передачу та розподіл зусилля.

СПЕЦИФІКАЦІЯ

Фреймсет

Рама

Алюміній 6061, подвійне обварювання + полірування швів, подвійний батинг, оновлена геометрія, конусна рульова, внутрішня проводка всіх ліній, задня втулка під 12x142мм, нові дропаути 3DF

Вилка

Карбон, виготовлена з високоякісного японського волокна TORAYCA®, конусний шток, алюмінієва вставна вісь 15х100, внутрішня проводка гідролінії

Вілсет

Обода

DR30, безкамерний профіль, 32сп

Покришки

WTB Resolute 700C (42мм), можливо використовувати безкамерно

Втулки

DH906TR передня: 2 промпідшипника; задня: алюмінієва вісь, алюмінієвий барабан, 6 собачок, 4 промпідшипника

Трансмісія

Передній Перемикач

Shimano FD-RX400 GRX Front Derailleur 2x10-speed

Задній Перемикач

Shimano GRX RD-RX400, 10 швидкостей

Манетки

Shimano GRX ST-RX400, 2/10 швидкостей

Шатуни

Prowheel RPL-521-F-TT, довжина шатуна 175мм, 30-46T

Каретка

PROWHEEL BSA

Ланцюг

KMC X10

Касета

Shimano CS-HG50, 10 швидкостей, 11-36T

Компоненти

Гальма

Shimano GRX BR-RX400, дискові гідравлічні, ротори Shimano SM-RT66-S 160/160 мм

Педалі

VP-536

Сідло

Selle Royal

Винос

UNO, алюміній, ø31.8мм, довжина 70/90мм

Кермо

Алюміній, ø31.8мм, ширина 440мм

Підсідельний Штир

Алюміній, ø27.2мм, довжина 350мм